Ви тут:  Головна Події Вітаємо колег із Всеукраїнським днем дошкілля!🌞

Вітаємо колег із Всеукраїнським днем дошкілля!🌞

Шановні колеги, викладачі кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти, педагоги та працівники дошкільної галузі!

Прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня дошкілля!

У нашій державі вже стало традицією відзначати Всеукраїнський день дошкілля в останню неділю вересня.

У цей особливий день ми звертаємо увагу на цінність дошкільного виховання. Адже дошкільний вік є надзвичайно важливим і відповідальним періодом у житті кожної людини. І від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини залежить благополуччя і подальша доля кожного майбутнього дорослого.

Натхненні та самовіддані вихователі допомагають дошкільнятам пізнавати секрети навколишнього світу, вчать любити й берегти свою Батьківщину, збагачують світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Дякуємо вам за щоденне служіння улюбленій справі, за чесність, благородну любов і турботу про наше майбутнє – наших дітей!

З повагою до вашої невтомної праці

декан професор Тарас Олефіренко

та колектив ФПП