Ви тут:  Головна Події Вітаємо із присудженням освітянської відзнаки!

Вітаємо із присудженням освітянської відзнаки!

Вітаємо із присудженням освітянської відзнаки декана факультету педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова! Адже за ініціювання та успішне запровадження в межах національної мобільності відкритих онлайн-лекцій, інтернет-конференцій та міжвишівських круглих столів професора Тараса Олефіренка визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки "Засвіти вогонь" Всеукраїнського рейтингу «Кращі освітяни 2020 року» (за версією Всеукраїнського громадсько-політичного тижневика “Освіта”).

2020 рік був насичений численними нововведеннями та змінами, що спонукали до наполегливого пошуку оптимальних шляхів розвитку й удосконалення діяльності нашого потужного факультету. Послідовність, наполегливість і мужність Тараса Олексійовича, молодого керівника й майстра педагогічної справи, не залишилися непоміченими педагогічною громадськістю, студентами, суспільством.

Щиро вітаємо!!!

Вітаємо з відзнакою декана ФПП