Ви тут:  Головна Події Відеозвіт про участь студентів ПФ НПУ у квесті до Дня українського козацтва 🎥💙💛

Відеозвіт про участь студентів ПФ НПУ у квесті до Дня українського козацтва 🎥💙💛

Кожен із нас – козак чи козачка. Справжні українці знають свою історію та шанують національних героїв. Поклавши руку на серце, ми, як один, промовляємо слова національного гімну України: «І покажем, що ми, браття, козацького роду». 12 жовтня 2021 року, напередодні таких значущих для України свят, як Покрова Пресвятої Богородиці, День захисників і захисниць України та День українського козацтва, студенти педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова дружно вирушили в колоритну захопливу мандрівку козацьким Києвом.

12.10.21 Козацький квест 1

Ініціатива студентів була гаряче підтримана деканом факультету професором Тарасом Олексійовичем Олефіренком, заступником декана з наукової роботи й міжнародних зв'язків Оленою Валеріївною Матвієнко та головою студентської профспілкової організації Станіславом Григоровичем Цибіним.

12.10.21 Козацький квест 212.10.21 Козацький квест 3

Позмагатися могли усі бажаючі. Більшу частину гравців складали першокурсники, які виконували цікаві завдання й випробовували себе в різноманітних конкурсах.

12.10.21 Козацький квест 6

Сценарій козацького квесту було талановито проведено Громадською організацією "Дерево життя" при підтримці Українського культурного фонду.

12.10.21 Козацький квест 7

Студенти активно брали участь у козацьких випробуваннях, завзято шукали скарби гетьмана Полуботька в історичних локаціях Києва неповторної краси (Золоті ворота, Михайлівський золотоверхий собор та ін.).

12.10.21 Козацький квест 11

Команди енергійно боролися за перемогу у квесті, при цьому підтримували і допомагали один одному. Звісно, перемогла дружба, взаємодопомога і гідність.

12.10.21 Козацький квест 13

Дослідивши історію українського козацтва, студенти-першокурсники ініціювали імпровізовану урочисту посвяту в козацькі ряди керманича нашого факультету професора Тараса Олефіренка та його заступника професора Олени Матвієнко!

12.10.21 посвята в козаки

Козацькому роду нема переводу!!!

Організатор заходу – куратор студентів 1 курсу спеціальності "Початкова освіта" доцент кафедри педагогіки та методик навчання української й іноземних мов Людмила Миколаївна Попова