Ви тут:  Головна Події Вічно жива усна народна творчість

Вічно жива усна народна творчість

Вічно жива УНТ 13.12.174 Вічно жива УНТ 13.12.179 Вічно жива УНТ 13.12.178

13 грудня 2017 у день Святого Андрія Первозваного, напередодні дня Святого Миколая та Різдвяних свят проведено відкрите практичне заняття з методики літературного читання на тему «Вічно жива усна народна творчість» у студентів ІІІ курсу спеціальності «Початкова освіта» під керівництвом професора кафедри української мови та методики навчання Антоніни Пантелеймонівни Каніщенко.

Вічно жива УНТ13.12.171 Вічно жива УНТ 13.12.1710

Майстерна робота керівника і виконавців занурила глядачів у чарівний і містичний світ усної народної творчості. Цікаве дійство перетворилося на святкову театральну виставу, де студенти відтворили народні звичаї та традиції, присвячені циклу зимових Різдвяних і Новорічних свят. Прозвучали колядки, щедрівки, народні пісні. Крім того, було презентовано збірку народних та стрілецьких пісень, колядок, щедрівок "Коралове намисто", упорядковану доцентом кафедри Чабайовською Марією Іванівною. В аудиторії, прикрашеній ялинковими й калиновими гілками, рушниками та іншими українськими символами, навколо стола, застеленого обрусом, як на Свят-вечір, панувала святкова піднесена атмосфера.

Вічно жива УНТ 13.12.172 Вічно жива УНТ 13.12.173

На занятті були присутні гості: завідувач підрозділу педагогіки початкової освіти та образотворчого мистецтва, доцент кафедри педагогіки і методики початкового навчання Мар’яна Степанівна Севастюк;  завідувач кафедри української мови та методики навчання професор Ганна Василівна Семеренко; доценти кафедри української мови та методики навчання Любов Петрівна Литвин, Чабайовська Марія Іванівна, Волошина Вікторія Валентинівна; студенти інших курсів спеціальності «Початкова освіта».

Вічно жива УНТ 13.12.1711 Вічно жива УНТ 13.12.175 Вічно жива УНТ 13.12.177