Ви тут:  Головна Події Тиждень вшанування пам'яті геніальної поетеси Лариси Косач

Тиждень вшанування пам'яті геніальної поетеси Лариси Косач

25 лютого 2021 року минає 150 років із дня народження Лесі Українки. Ювілей видатної письменниці відзначається на державному рівні.
Факультет педагогіки і психології НПУ імені Михайла Драгоманова долучається до традиційних читань за участі письменників, науковців, художників, педагогів, учнівської молоді та студентів у рамках дворічного проєкту «Леся Українка: розширення горизонтів», започаткованого у 2020 році Національним музеєм літератури України.
Запрошуємо усіх охочих! Зустріч відбудеться 25 лютого об 11:30 за адресою вул. Б.Хмельницького, 11 (м.Театральна). Відповідальна – Віра Андріївна Топіха, доцент кафедри педагогіки та методик навчання української та іноземних мов.

Горить моє серце

ДО УВАГИ!!!

Шановні студенти, викладачі, випускники та співробітники Факультету педагогіки і психології!

З нагоди ювілею видатної поетеси ФПП запускає онлайн-флешмоб "Горить моє серце..."

🚦 Початок: 25 лютого 2021

Мета: вшанувати Велику Українку; згадати улюблені рядки її творів; почути, як вони звучатимуть сьогодні; побачити творчість поетеси очима сучасників.

Для цього потрібно:

✔️ записати відео (читання твору письменниці) або створити міні-відеопрезентацію (з аудіозаписом читання уривку з твору Лесі Українки). Можливо, Ви маєте своє творче бачення спадщини видатної письменниці (колаж, ескіз, замальовка, ілюстрація, начерк тощо)

✔️  опублікувати його на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, обов’язково вказавши хештег #ГоритьМоєСерце150річчяЛесіУкраїнки

🛑 Акція триватиме до середи 3 березня 2021 року.