Ви тут:  Головна Події Творча подорож для студентів ПФ НПУ 🎥

Творча подорож для студентів ПФ НПУ 🎥

20 жовтня 2021 року в актовій залі гуманітарного корпусу за ініціативи студентського активу педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова для здобувачів вищої освіти відбулася творча подорож, насичена креативними методиками дослідження тілесних та голосових здібностей, на якій  учасники мали можливість дізнатися про прості способи постановки хореографії для своїх творчих ідей, про голосові та пластичні інструменти.

Творча подорож від D Т.О.P. 20.10.2021

Тренерами зустрічі виступили Чистякова Ольга – керівник і режисер-постановник та тренер з акторської майстерності Танцювального Театру Особистості «D-Т.О.P.»; ведуча фестивалів, концертних програм, тематичних вечорів, корпоративів (стаж понад 15 років); переможниця фестивалю майстрів конферансу "Тост Fest" (2014- 2017 рр.); режисер Всеукраїнських фестивалів "Кобзареві Джерела" та "Біле Озеро"; режисер-постановник та автор сценарію танцювальної вистави "Крила"; автор програми "Розкрий і віднайди себе справжнього, бо тобі є що СКАЗАТИ цьому світу" та Наталя Черненко – керівник і хореограф-постановник Танцювального Театру Особистості «D-Т.О.P.»; режисер і хореограф-постановник творчого проекту-хореографічної вистави «Крила»; тренер зі спортивно-бальних танців; учасник благодійного фестивалю на підтримку дітей-сиріт прифронтової зони Донеччини «TOCT Fest-2019»; лауреат 1 премії Міжнародного конкурсу молодих балетмейстерів Dance Generation;  хореограф-постановник шоу-номерів Дитячого Віденського балу в Києві (2018, 2019); автор програми «Вивчи своє тіло/рух. Знайди нові можливості для свого PRO руху».

Тренінги від професіоналів дозволили нашим студентам дослідити й заново пізнати своє тіло, повправлятися в акторській майстерності, відчути можливості свого голосу, опанувати мистецтво володіння собою і своїм тілом та голосом перед величезною аудиторією чи камерою, звільнитися від усіх своїх "табу".

Дякуємо за позитивний заряд і неймовірні враження усім причетним до організації та проведення зустрічі, а також її активним учасникам, студентам педагогічного факультету, зокрема, Анні Радченко, студентці 2 курсу спеціальності «Початкова освіта». Нехай ваш творчий запал ніколи не згасає і допомагає реалізуватися вашим найсміливішим задумам!

Модератор заходу Ірина Матвієнко