Ви тут:  Головна Події Творча молодь Педагогічного факультету НПУ ім.М.П.Драгоманова вітає із прийдешнім Новим Роком!

Любі студенти! Дорогі викладачі! Шановні драгоманівці! Велика та дружна драгоманівська родина вітає вас із прийдешнім Новим Роком!

Бажаємо, щоб кожен день дарував усім щастя, злагоду і натхнення. Експериментуйте та вірте у свої сили, адже людина може досягнути неймовірних висот.

Живіть, мрійте, любіть, надихайтесь і просто насолоджуйтесь кожною хвилиною життя! Даруйте один одному тепло і турботу, зігрівайтеся щирими емоціями, заряджайтеся святковим настроєм.

Нехай цей рік стане для вас по-справжньому продуктивним, щоб ви із легкістю долали всі труднощі, а ваші душі сповнилися любов‘ю та вірою у світле майбутнє.

Світлих і радісних зимових свят!!!

Творча молодь Педагогічного факультету НПУ імені М.П.Драгоманова на чолі зі Студпарламентом підготували для вас святкове відео. Запрошуємо до перегляду!