Ви тут:  Головна Події Травневі збори трудового колективу Факультету педагогіки і психології (2021)

Травневі збори трудового колективу Факультету педагогіки і психології (2021)

26 травня 2021 року в актовій залі гуманітарного корпусу НПУ імені М.П. Драгоманова відбулися Загальні збори трудового колективу Факультету педагогіки і психології у змішаному форматі з використанням онлайнової участі для осіб, які з поважних причин не змогли бути присутніми на засіданні.

збори ТК 26.05.21 01

Привітав учасників зустрічі вступним словом декан професор Тарас Олефіренко та запропонував розпочати засідання врученням нагород і відзнак членам трудового колективу Факультету педагогіки і психології:

Костишину Віру Іванівну, старшого лаборанта кафедри медико-біологічних і валеологічних основ охорони життя і здоров'я було відзначено медаллю "185 – НПУ імені М.П.Драгоманова" за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток університету та з нагоди 70-річчя від дня народження;

Цвєткову Ганну Георгіївну, доктора педагогічних наук, професора кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти відзначено Подякою ректора за вагомий особистий внесок у розвиток університету та з нагоди 50-річчя від дня народження;

Топіху Віру Андріївну, кандидата філологічних наук, доцента кафедри педагогіки та методики навчання української й іноземних мов відзначено Подякою ректора за багаторічну працю, досягнення успіхів у розвитку національної освіти України та з нагоди 60-річчя від дня народження;

Томаржевську Інну Володимирівну, кандидата психологічних наук, доцента кафедри практичної психології відзначено Подякою ректора за вагомий особистий внесок у розвиток університету та з нагоди 50-річчя від дня народження;

Васютіну Тетяну Миколаївну, кандидата педагогічних наук, професора кафедри педагогіки та методики початкового навчання відзначено Подякою галузевої конкурсної комісії за якісне керівництво студентською науковою роботою та формування наукового потенціалу сучасної молоді;

Золотаренко Тетяну Олександрівну, студентку першого року навчання магістратури спеціальності «Початкова освіта» було відзначено Грамотою ректора за ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, а також нагороджено Дипломом ІІ ступеня галузевої конкурсної комісії за зайняте ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності "Початкова освіта"

Крім того, учасникам зборів трудового колективу були вручені посвідчення про членство у факультетській Громадській організації «Українська Асоціація педагогів та психологів початкової, дошкільної та позашкільної освіти».

Головне питання порядку денного Загальних зборів трудового колективу – рекомендація кандидатур на посади завідувачів трьох кафедр факультету. Отже, відкритим голосування було обрано склад президії зборів:

– Декана факультету педагогіки і психології, професора Олефіренка Тараса Олексійовича;

– Голову трудового колективу факультету педагогіки і психології, доцента кафедри педагогіки та методики початкового навчання Людмилу Ігорівну Себало;

– Доцента кафедри образотворчого мистецтва Сову Ольгу Сергіївну;

– Секретаря зборів – Адаменко Людмилу Олегівну.

Першою було обговорено кандидатуру Митника Олександра Яковича на заміщення вакантної посади завідувача кафедри практичної психології. Від кафедр психологічного циклу виступили доценти Лапченко І.О, Томаржевська І.В., від факультету  заступник декана по роботі зі студентами, доцент Тітяєв В.М. Доповідачі від кафедри практичної психології та кафедри психології і педагогіки висловили однозначну позицію – рекомендувати зборам трудового колективу факультету підтримати на цій посаді доктора педагогічних наук, професора Митника Олександра Яковича. За результатами відкритого голосування всі члени трудового колективу одноголосно підтримали кандидатуру Митника Олександра Яковича.

Наступною було обговорено кандидатуру Семеренко Ганни Василівни на заміщення вакантної посади завідувача кафедри педагогіки та методик української й іноземних мов. Від факультету виступила заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв'язків, завкафедри педагогіки та методик початкового навчання професор Матвієнко О.В., від кафедри доценти Попова Л.М., Чабайовська М.І., Литвин Л.П. Доповідачі дали високу оцінку професійним якостям Ганни Василівни та висловили однозначну позицію – рекомендувати зборам трудового колективу факультету підтримати на цій посаді кандидата філологічних наук, професора Семеренко Ганну Василівну. Відкритим голосуванням усі члени трудового колективу одноголосно підтримали кандидатуру Семеренко Ганни Василівни.

Нарешті, було обговорено кандидатуру Страшка Станіслава Васильовича на заміщення вакантної посади завідувача кафедри медико-біологічних та валеологічних основ охорони життя та здоров’я. Від факультету виступила заступник декана з навчально-методичної роботи, професор кафедри педагогіки та методики початкового навчання Шапошнікова І.М., від кафедри – Мегалінська Г.П., Воронцова Т.В., Білик В.Г. Доповідачі схвалили кандидатуру Станіслава Васильовича, дали високу оцінку його професійним якостям та висловили однозначну позицію – рекомендувати зборам трудового колективу факультету підтримати на цій посаді кандидата біологічних наук, професора Страшка Станіслава Васильовича.  За результатами відкритого голосування всі члени трудового колективу одноголосно підтримали кандидатуру Страшка Станіслава Васильовича.

Дякуємо шановним членам трудового колективу Факультету педагогіки і психології за участь!!!