Ви тут:  Головна Події Співпраця НАПН України та НПУ імені М.П. Драгоманова у стінах педагогічного факультету

Наука буває цікавою та захопливою! Особливо коли є можливість доторкнутися до особистостей справжніх Учених, Науковців. Студенти педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова разом зі студентами ТНПУ імені Володимира Гнатюка в межах всеукраїнської академічної мобільності (Програма студентської академічної мобільності (SAM Україна), яка є частиною програми House of Europe, фінансується Європейським Союзом та реалізується Британською Радою) відвідали гостьову лекцію корифея дошкільної педагогіки, розробника Базового компоненту дошкільної освіти, доктора педагогічних наук, професора, старшого наукового співробітника лабораторії дошкільної освіти та виховання Інституту проблем виховання НАПН України Гавриш Наталії Василівни.

співпраця з НАПН жовтень 2021 до 1

Наталія Василівна харизматично, захопливо розповіла про останні дослідження лабораторії (специфіку формування креативного середовища для сучасної дитини, важливість становлення особистості в ранньому віці), із задоволенням відповіла на питання студентів, які поцікавилися: як зберегти креативність, наснагу, мотивацію до професії? Як долати труднощі? Як спілкуватися з сучасними батьками?

співпраця з НАПН жовтень 2021 до 2

До зустрічі приєднався академік НАПН України, директор Інституту проблем виховання доктор педагогічних наук Бех Іван Дмитрович, який наголосив на важливості дошкільного дитинства як повноцінного етапу становлення людської особистості.

співпраця з НАПН жовтень 2021 до 3

Студенти висловили щиру подяку за цікаве спілкування, натхненними свідками та учасниками якого вони стали.

співпраця з НАПН жовтень 2021 до 4