Ви тут:  Головна Події Співпраця кафедри педагогіки і методики початкового навчання та Національного університету "Чернігівський колегіум"

28 жовтня 2021 року за ініціативи й сприяння декана педагогічного факультету професора Тараса Олефіренка та завідувача кафедри педагогіки і методики початкового навчання професора Олени Матвієнко відбувся міжкафедральний семінар на тему «Академічна мобільність викладачів та студентів: проблеми і перспективи», в якому взяли участь представники нашого університету та Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

Cуміс. каф. Чернігів 28.10.21 1

У рамках зустрічі окреслено напрями співпраці двох потужних кафедр з підготовки майбутніх учителів терміном на 5 років, вимоги до акредитації спеціальності «Початкова освіта», особливості організації академічної мобільності у ЗВО в інтерпретації  НАЗЯВО та ГЕР.

Cуміс. каф. Чернігів 28.10.21 3

Cуміс. каф. Чернігів 28.10.21 2

Із слушними пропозиціями виступили в.о. ректора Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т. Г. Шевченка професор С. Стрілець, завкафедри педагогіки і методики початкового навчання педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова професор О. Матвієнко, в.о. декана Факультету дошкільної, початкової освіти та мистецтв доцент Н. Стрілецька, завкафедрою дошкільної та початкової освіти доцент І. Турчина, гарант спеціальності 013 Початкова освіта доцент І. Янковська та інші присутні.

Cуміс. каф. Чернігів 28.10.21 5

Cуміс. каф. Чернігів 28.10.21 4

Декан педагогічного факультету професор Тарас Олефіренко бажає колективам плідної співпраці у підготовці конкурентоздатного вчителя НУШ.