Ви тут:  Головна Події Щиро вітаємо студентів і колег із Днем молоді!

Щиро вітаємо студентів і колег із Днем молоді!

Молодість — це час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями і досягненнями. Неповторна та відповідальна пора, коли людина реалізує свої найсміливіші задуми й ухвалює свої перші важливі рішення, які потім можуть вплинути на все життя. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху, а кожна помилка стає мотивом для самовдосконалення і творчого пошуку.

Майбутнє нашої держави, її розвиток в руках молодих. Тож сміливо реалізовуйте свій потенціал, здійснюйте найзаповітніші мрії і досягайте значних висот в обраній професії, науці, спорті, мистецтві, громадській діяльності. Оволодівайте знаннями, працюйте над собою, беріть активну участь в громадському житті, зростайте духовно, закохуйтеся, прагніть успіхів і не розчаровуйтеся від невдач!

Натхнення вам в усіх справах і починаннях, любові, щастя, невичерпної енергії та оптимізму!

Залишайтеся молодими впродовж усього свого життя!

Зі святом!

Декан факультету Тарас Олефіренко