Ви тут:  Головна Події Реалізуємо академічні обміни й беремо участь у програмах академічної мобільності

Перехід столиці у "жовту" зону і змішаний формат навчання не став на заваді НПУ імені М. П. Драгоманова в реалізації академічних обмінів. І поки ми готуємось до онлайн-занять – студенти-драгоманівці готуються взяти участь у програмах академічної мобільності!

Отже, 15 здобувачів вищої освіти 2-х курсів, у тому числі 5 студентів спеціальності "Дошкільна освіта" (першого (бакалаврського) рівня ВО) з нашого педагогічного факультету, продовжать навчання упродовж двох місяців у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Гнатюка в межах програми академічних обмінів від Британської ради.

Акад мобільність Тернопіль

Під час ознайомлювальної зустрічі здобувачі отримали настанови та побажання провести час із користю від викладачів та відділу міжнародних зв'язків університету. Адже академічна мобільність – це той шлях, який дозволяє здобувачам вищої освіти та науково-педагогічним працівникам розкрити власний потенціал, накопичити професійні навички, збільшити багаж знань. І наша альма-матер постійно працює над відкриттям цікавих можливостей та нових вікон академічної мобільності, оскільки ми прагнемо до вдосконалення вже вивчених компетенцій, набуття нових та пізнання всіх граней освітньо-наукового процесу.

Акад мобільність Тернопіль 2

Вітаємо і бажаємо успіхів вам, шановні студенти! Ми в вас віримо! Та з радістю чекаємо на наших партнерів, здобувачів із Тернополя!

Акад мобільність Тернопіль 1

Акад мобільність Тернопіль 3