Ви тут:  Головна Події Радісних свят і щасливого Нового року!

Радісних свят і щасливого Нового року!

Шановні Драгоманівці! Дорогі студенти, аспіранти, викладачі та працівники Педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова!

2021 рік був насичений подіями й напруженою працею, сповнений глибоким змістом та звершеннями. У ці святкові дні висловлюю щиру вдячність кожному представникові нашого Факультету за сумлінну й самовіддану працю, значні навчальні та наукові здобутки, свідому активну громадянську позицію, за той унікальний моральний і психологічний клімат, що створює неповторну академічну атмосферу Педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова.

Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров'я, щоб Новий рік подарував усім світлу надію й великі сили, виконав усі добрі бажання та приніс у Ваш дім злагоду, мир та щастя!

Нехай справджуються сподівання новорічного дива, здійснюються мрії, відкриваються нові можливості.

Радісних свят і щасливого Нового року!

З повагою декан Тарас Олефіренко

Новий рік 2022