Ви тут:  Головна Події Привітання від студентів ПФ НПУ ім.М.П.Драгоманова і ТНПУ ім.В.Гнатюка з Днем захисника Вітчизни 💙💛

Дорогі українці! Шановні колеги!

Студенти педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова разом зі студентами ТНПУ імені Володимира Гнатюка в межах всеукраїнської студентської академічної мобільності (Програма SAM Україна) щиро вітають вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці й Днем захисника Вітчизни!

У цей святковий день справжні україночки зичать добробуту, миру й злагоди всій українській родині!Нехай Пресвята Діва Богородиця покриває всіх нас надійним захистом та дарує щасливу долю, любов і терпимість, міцне духовне та козацьке здоров’я!

Зі святом ВАС!