Ви тут:  Головна Події Проєктна пропозиція «Розвиток трансверсальних компетентностей в освіті» в рамках програми Еразмус+

У зв'язку з оголошеним наприкінці листопада конкурсом в рамках програми Еразмус+ українські проєктні команди з НПУ імені М.П. Драгоманова, ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», ТНПУ імені В.Гнатюка, СДПУ імені А.С.Макаренка, ПНПУ ім. К.Д. Ушинського 6 грудня 2021 року на координаційній зустрічі обговорювали низку питань щодо підготовки проєктної пропозиції «Розвиток трансверсальних компетентностей в освіті».

Питання для розгляду були наступними: обговорення умов нового конкурсу в рамках програми Еразмус+ КА2; відповідність підготовленої нами проєктної пропозиції умовам оголошеного конкурсу, розподіл сфер відповідальності та координація діяльності українських учасників проєкту на заключному етапі підготовки проєктної заявки.

Еразмус 08.12.21 1

8 грудня 2021 року відбулася 6-та координаційна зустріч українських та іноземних партнерів (з Європейського університету Кіпру, Академії педагогіки імені Марії Гжегожевської (Польща), Академії освіти Університету Вітаутаса Великого (Литва) та Університету в Оломоуці імені Палацького (Чехія)) щодо підготовки проєктної пропозиції, відповідності вимог до змістового компоненту проєктної заявки. На зустрічі обговорювались наступні питання: пріоритети та вимоги конкурсу в рамках програми Еразмус+ 2022; як задовольнити ці пріоритети та вимоги за допомогою нашої концепції та проєкту проєктної пропозиції; обов'язки партнерів України та ЄС на завершальному етапі написання проєктної пропозиції.

Наразі здійснюється аналіз та внесення пропозицій до проєктної заявки відповідно до вимог Конкурсу 2022.

Усі партнери налаштовані на плідну співпрацю!

Еразмус 08.12.21 2