Ви тут:  Головна Події Про ЗНО з іноземної мови для вступу в магістратуру у 2021 році

Про ЗНО з іноземної мови для вступу в магістратуру у 2021 році

15 лютого 2021 року на факультеті педагогіки і психології відбулася онлайн-зустріч, присвячена особливостям ЗНО з іноземної мови для вступу в магістратуру у 2021 році зі здобувачами 4 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «Початкова освіта» денної форми навчання. Цей захід спрямований на виконання прийнятих Вченою радою факультету рішень (протокол № 4 від 25 листопада 2021 року) відносно  питання про «Особливості викладання іноземних мов на факультеті». У ході підготовки до обговорення цього питання на Вченій раді за розпорядженням декана факультету професора Тараса Олексійовича Олефіренка працювала робоча група, яку очолила доктор педагогічних наук, заступник декана з наукової роботи і міжнародних зв'язків професор Олена Валеріївна Матвієнко.

Після ґрунтовного аналізу роботи викладачів кафедри педагогіки та методик навчання української й іноземної мов Вченою радою було ухвалено рішення, серед яких – створення інформаційної сторінки на сайті факультету "Як підготуватися до ЄВІ з іноземної мови при вступі у магістратуру?"(у п. Абітурієнтові) із розміщенням списку рекомендованих онлайн-ресурсів та літератури на сайті факультету, запровадження курсів з підготовки до ЗНО з іноземної мови для студентів 3-4 курсів, розроблення робочих програм вибіркових (варіативних) дисциплін з іноземної мови та ін., які успішно реалізовуються викладачами кафедри.

ЗНО з англійської 2021

Вступним словом онлайн-зустріч розпочала завідувач кафедри педагогіки та методики початкового навчання, доктор педагогічних наук, професор Матвієнко Олена Валеріївна, яка наголосила на актуальності вступу в магістратуру та важливості здобуття вищої освіти в сучасному різноманітному світі.

Про ЗНО 15.02.21

Спільно з викладачами кафедри педагогіки та методик навчання української та іноземної мов, зокрема ст. викладачем Тутовою Т.Б.,  було проведено ознайомлення майбутніх вступників з алгоритмом реєстрації для проходження єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови, його структурою та особливостями, а також обговорено етапи вступної кампанії 2021 року.

Про ЗНО 15.02.21 1

Реєстрація для проходження ЄВІ з іноземної мови та ЄФВВ відбуватиметься через приймальну комісію НПУ імені М.П. Драгоманова з 11 травня до 3 червня 2021 року.

Графік складання іспитів:

✔️ ЄВІ з іноземної мови – 30 червня,

✔️ ЄФВВ – 2 липня 2021 року.

Особливості ЄВІ в магістратуру:

1 – читання (22 завдання) 📚

2 – застосування мови (20 завдань) 📝

Відповідно до переведення відповідей в бальну систему  42 завдання – 200 балів. Для складання іспиту з іноземної мови достатньо правильно відповісти на 10 завдань, що в сумі дає 100 балів (прохідний бал).

Доценти  Бернацька О.В. та Пуха З.Д. поділилися алгоритмами та лайфхаками підготовки до успішного складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови, а саме:

📑 Планування. Викладачі зауважили, що за 4,5 місяці цілком можливо підготуватися до успішного складання іспиту, за умови планування часу студентами для вивчення англійської мови.

📖 Читаємо-Читаємо-Читаємо. Для виконання завдань з першого блоку це вкрай необхідно. Що для цього потрібно? Усе просто – більше читати і якомога менше вдаватися до допомоги словника. Головне – навчитися виділяти основну ідею тексту, відрізняти важливу інформацію від другорядної. Ідеальним варіантом буде знайти оригінальні джерела: англійські газети, книги, журнали.

📝 «Підтягуємо» граматику. Єдиний вихід у даному випадку – освіжити в пам’яті граматичні знання та практикувати вживання мови. Це досить клопітка частина вивчення англійської мови, з великою кількістю тонкощів і нюансів, які потрібно просто запам'ятати. Тут важлива системність і послідовність, тому краще користуватися перевіреними підручниками та дивитися відео з носіями мови, де вони пояснюють граматику! В інтернеті можна знайти велику кількість підручників, у тому числі й безкоштовних.

🔍 Аналізуйте свій прогрес. Для цього можна скористатися онлайн-тестами, їх безліч в інтернеті. Пробне тестування з англійської для ЗНО та тести British Council цілком підійдуть.

👨🏻‍💻 Споживайте побільше інформації англійською. Наприклад, слухайте новини, англійською мовою, подивіться свій улюблений серіал або фільми в оригінальному озвученні. В Ютубі на іноземних каналах також можна знайти велику кількість пізнавальних відеороликів.

📔 Почніть вести diary (щоденник) лише англійською мовою. Записуйте те, чим щодня займаєтеся, те, що зробили певного дня, або те, що плануєте зробити.

🤗 Не панікуйте і не прислухайтеся до панікерів. Пам’ятайте, спокій помножений на позитивізм та ваші знання неодмінно принесе позитивний результат!

😎 Вірте у СЕБЕ!!!

А також викладачі наголосили на необхідності відвідування факультативних занять з іноземної мови, де викладачі практикують типові тестові завдання відповідно до посібника для підготовки до ЄВІ з англійської мови до магістратури.

Про ЗНО 15.02.21 2