Ви тут:  Головна Події Про знайомство першокурсників із Факультетом педагогіки і психології 🎥

Про знайомство першокурсників із Факультетом педагогіки і психології 🎥

18 серпня 2021 року о 13:00 було проведено онлайнове знайомство студентів першого курсу бакалаврату денної форми навчання Факультету педагогіки і психології НПУ імені М. П. Драгоманова з керівним складом факультету. Видеоконференція проходила у Google Meet на платформі Google Workspace for Education Plus.

Розпочав зустріч вступним словом декан факультету професор Тарас Олексійович Олефіренко і змістовно й коротко повідав першокурсникам про історію становлення рідного університету, а також про важливе місце Факультету педагогіки і психології в цій історії.

2021 08 18 39

Розповів про можливості академічної мобільності (міжнародної та внутрішньої) для студентів НПУ й перспективи професійного розвитку майбутніх фахівців ФПП.

2021 08 18 4

Познайомив із згуртованим керівним складом Факультету педагогіки і психології – своїми заступниками: Матвієнко Оленою Валеріївною – заступником декана з наукової роботи та міжнародних зв'язків; Шапошніковою Іриною Миколаївною – заступником декана з навчально-методичної роботи; Тітяєвим Володимиром Миколайовичем – заступником декана по роботі зі студентами.

2021 08 18 1

Володимир Миколайович Тітяєв повідомив студентам про поселення в гуртожитки, умови життя в кампусах, а також про стипендію (академічну та соціальну).

2021 08 18 5

Ірина Миколаївна Шапошнікова поінформувала першокурсників про початок навчального року на факультеті. Укладання розкладів та формування академічних груп будуть завершені до 1 вересня, про що буде повідомлено заздалегідь, а інформація про це буде розміщена на сайті ФПП (п. Студентові / Освітній процес).

Із виступу Мар'яни Степанівни Севастюк, заввідділенням початкового навчання й образотворчого мистецтва, слухачі дізнались, що 1 вересня для студентів 1 курсу денної форми навчання будуть проведенні вступні лекції "Введення до спеціальності" у приміщенні ФПП (за адресою: м. Київ, вул. Тургенівська 8/14, 10-11-й поверхи, ауд. 10-3 (деканат)). На традиційній зустрічі першачків із кураторами академічних груп будуть вирішені, роз'яснені й уточнені усі можливі питання.

Привітала аудиторію Валентина Григорівна Білик, заввідділенням валеології і психології.

2021 08 18 19

Зі словами вітання звернулася до першокурсників Олена Валеріївна Матвієнко, завкафедри педагогіки та методики початкового навчання, і розповіла майбутнім фахівцям про особливості освітнього процесу на факультеті, про поєднання навчання з практичною підготовкою та науковою складовою, послідовним розвитком дослідницьких навичок. Щороку наші молоді науковці, студенти, беруть участь у студентських наукових конференціях різного рівня, всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт і здобувають призові місця та одержують гідні нагороди за презентації своїх наукових розвідок і напрацювань.

2021 08 18 31

Про цікаву й різноманітну діяльність Наукового товариства студентів та аспірантів на факультеті, про особливості членства в НТСА розповіла студентка магістратури Тетяна Золотаренко, голова НТСА Факультету педагогіки і психології НПУ імені М. П. Драгоманова.

Олена Валеріївна продовжила свій виступ про бурхливе й динамічне наукове життя на факультеті розповіддю про внутрішню та міжнародну академічну мобільність на ФПП і в НПУ та важливість знання іноземної мови студентами-науковцями на високому рівні для реалізації свого права на навчання за кордоном. Мультикультурність нашого підходу до підготовки майбутніх фахівців, спрямованість на практику й розвиток дослідницьких навичок є запорукою конкурентоспроможності наших випускників.

Вітаємо вас, шановні першокурсники, і щиро сподіваємося, що ви будете задоволені навчанням на нашому факультеті.

Із нетерпінням чекаємо на зустріч із вами 1 вересня за адресою: м. Київ, вул. Тургенівська 8/14, 10-11-й поверхи, біля ауд. 10-3 (деканат).

🎥 https://drive.google.com/file/d/1g_v-GLYA3fLQGfjbZu0NyT_9emHLZ8Md/view?usp=sharing