Ви тут:  Головна Події Про студентську онлайн-конференцію “Тенденції розвитку івент-простору: український і міжнародний досвід”

28 жовтня 2021 року відбулася студентська онлайн-конференція “Тенденції розвитку івент-простору: український і міжнародний досвід”Організатори конференції – кафедра педагогіки педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова у співпраці з кафедрою педагогіки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Конференція відбулася за міжнародної участі МГО “Європейська академія освіти” (Нідерланди) і партнерства з ГО “Європейські інновації для молоді” (Україна).

Студ.конференція 28.10.21

Наукові напрями конференції: івент-простір як категорія освіти і науки; інноваційні технології організації освітньо-дозвіллєвого середовища; професійна підготовка івент-педагогів (педагогів-організаторів) в Україні і країнах ЄС; зарубіжний досвід розвитку івент-індустрії.

Студ. конференція 28.10.21 1

З вітальним словом до учасників конференції звернулися: Н.М. Дем'яненко, доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри педагогіки педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова;  Е. Сміт, президент МГО “Європейська академія освіти”, керівник проєктів Європейської добровольчої служби (Нідерланди); О.Л. Сміт, директорка Слов’янських шкіл Нідерландів (м. Лейсден, Нідерланди), співзасновник МГО “Соціальні ініціативи та індивідуальний розвиток” (Республіка Чехія); І.П. Ящук, доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, начальник головного управління Національної сервісної соціальної служби в Хмельницькій обл.

Студ. конференція 28.10.21 3

Студ. конференція 28.10.21 5

“Обґрунтування феномену “івент-освіта” у педагогіці дозвілля” – з такою доповіддю виступила перед учасниками конференції професор Н.М. Дем'яненко. Від кафедри педагогіки педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова прозвучали також повідомлення студентів, які здобувають вищу освіту за ОП “Педагогіка дозвілля: івент-освіта”: Анастасія Єгорова, студентка 4 курсу денної форми навчання, тема: “Ігрові форми дозвілля: з досвіду роботи ТОВ “Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу “Чайка” (Україна) і дитячого табору “Зірочка” (Нідерланди); Ліза Шиденко, студентка 4 курсу денної форми, тема: “Види і форми дозвіллєвої роботи з дітьми старшого дошкільного віку: з досвіду роботи дитячого садочка “Жвавий Жук” (Київська область); Яна Бойко, студентка 2 курсу денної форми навчання, тема: “Гра як засіб організації дозвілля молодших школярів” та ін.

Студ. конференція 28.10.21 9

Організаційний комітет конференції відзначив продуктивність і намітив перспективи подальших спільних студентських заходів. Формат спільної науково-практичної діяльності професорсько-викладацького складу і студентів двох і більше ЗВО із залученням зарубіжних партнерів значно збільшує професійне поле спілкування, забезпечує набуття досвіду в сфері організації дозвілля в закладах оздоровлення та відпочинку, урізноманітнює підходи до організації освітньо-дозвіллєвої діяльності.