Ви тут:  Головна Події Про проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Українська освіта: аксіологія європейського вибору»

У стінах НПУ імені М. П. Драгоманова відбулася дводенна Міжнародна науково-практична конференція «Українська освіта: аксіологія європейського вибору» за підтримки Національного Еразмус+ офісу в Україні (Проект ЄС). У роботі пленарного засідання взяли участь декан педагогічного факультету професор Тарас Олефіренко, заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв'язків професор Олена Матвієнко, завкафедри педагогіки професор Наталія Дем’яненко, завкафедри педагогіки і психології дошкільної освіти професор Ганна Цвєткова і доцент кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти Раїса Шулигіна.

Конф. НПУ 21 22.10.2021 1

Конф. НПУ 21 22.10.2021 2

Важливі питання об’єднали дослідників, науковців, викладачів закладів вищої освіти в коло з обговорення останніх нововведень, тенденцій, практичних результатів, що з‘являються у галузях філософії, аксіології, педагогіки.

Конф. НПУ 21 22.10.2021 4

Справила незабутнє враження презентація п’ятикнижжя фундаментального наукового дослідження «Феномен освіти» Віктора Андрущенка, доктора філософських наук, професора, члена НАПН України, члена-кореспондента НАН України, ректора НПУ імені М.П. Драгоманова. Про видання особистими роздумами поділились наукові рецензенти, присутні високоповажні гості конференції та відповідальна за усі випуски наукового доробку доцент Раїса Шулигіна.

Конф. НПУ 21 22.10.2021 5

Наукові дискусії, обговорення проблемних питань в освіті продовжились на секційних засіданнях. Насичена враженнями щодо наукових пошуків, нововведень, доробків видатних науковців та окреслення перспектив розвитку вітчизняної освіти, конференція завершила свою роботу.

Конф. НПУ 21 22.10.2021 7