Ви тут:  Головна Події Гостьові лекції в рамках академічної мобільності викладачів і здобувачів на Педагогічному факультеті тривають

30 листопада 2021 р. відкриту лекцію на тему «Психолого-педагогічні аспекти застосування цифрових технологій у освітньому процесі» провів доктор педагогічних наук, професор, науковий співробітник лабораторії електронних навчальних ресурсів Інституту професійно-технічної освіти НАПН України Микола Анатолійович Пригодій за запрошенням декана професора Тараса  Олефіренка.

2021 11 30 22

Слухачами заходу стали понад 70 осіб з числа студентів спеціальностей дошкільна і початкова освіта, викладачів кафедри педагогіки і методики початкового навчання (проф. О. Матвієнко, проф. Т. Васютіна, доц. В. Чайченко та ін.), педагогіки і психології дошкільної освіти (проф. Г. Цвєткова, доц. Р. Шулигіна, доц. С. Довбня, доц. О. Ступак та ін.) педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова та представника ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» кафедри теорії і практики початкової освіти доц. Н. Ляшової, в рамках її стажування в НПУ імені М.П. Драгоманова.

2021 11 30 30

Цінними для слухачів стали ключові тези доповідача щодо ролі цифрових технологій в освіті, недоліків їх тривалого використання у здобувачів освіти дошкільного та молодшого шкільного віку, якості створених ресурсів і їх доцільності у використанні в освітньому процесі ЗДО та ЗЗСО.

2021 11 30 31

Дякуємо професору Миколі Пригодію за змістовну лекцію, цінні поради щодо застосування цифрових ресурсів у роботі педагога та конструктивну співпрацю! І окрема вдячність професору Ганні Цвєтковій за модерування заходу.

Кафедри педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова підтримують співпрацю з провідними науковими установами та продовжують традицію проведення гостьових лекцій для викладачів і студентів у рамках академічної мобільності.

2021 11 30 22