Ви тут:  Головна Події Події «Вічна загадка любові»

«Вічна загадка любові»

img549 15 грудня 2016 р. о 14:00 студенти І і ІІ курсу факультету педагогіки і психології НПУ імені. М. П. Драгоманова були учасниками круглого столу «Вічна загадка любові», присвячена вшануванню 85-ої річниці з дня народження письменника Григора Тютюнника
У програмі заходу:
1. Ступне слово Оксани Деркач – заввідділом Національного музею літератури України.
2. Живий голос Григора Тютюнника (аудіозапис).
3. Спогади поета Національної спілки письменників України  Петра Засенка – щирого товариша по перу.
4. Улюблена пісня Григора Тютюнника «Летіла зозуля» у виконанні Володимира Самайди – барда, співака.
5. Уривок з новели «Три зозулі з поклоном» у виконанні Григорія Булаха – члена Національної спілки письменників України.
6. Моновистава «А скільки в нас на Україні..?» у виконання сценографа, художника-постановщика Володимира Булата.

-C1-YivPFOY