Ви тут:  Головна Події Події ТИЖДЕНЬ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКИ

ТИЖДЕНЬ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКИ

фото 2З 3 квітня по 7 квітня 2017 року триває Тиждень студентської науки. Студенти нашого факультету активно беруть участь у всіх наукових заходах. 3 квітня 2017 року кращі студенти взяли участь у пленарному засіданні звітно-наукової студентської конференції «Освіта та наука – 2017», що проходило в центральному корпусі нашого університету. Огородник Ірина, студентка спеціальності «Дошкільна освіта», переможець Всеукраїнського наукового конкурсу, презентувала цікаву та змістовну доповідь на тему: "Формування культури повсякденного спілкування дітей старшого дошкільного віку з проявами агресивної поведінки засобами гри".

фото 1   фото 2  фото 3

4 квітня 2017 року на факультеті успішно проведено пленарне засідання, де з доповідями виступили кращі студенти різних спеціальностей. Студентів-переможців всеукраїнського рівня нагороджено грамотами.

фото 4 фото 5   фото 6  фото 7
 фото 8  фото 9  фото 10  фото 11

5 та 6 квітня 2017 року відбудуться секційні засідання, де планують презентувати свої наукові доробки більше 200 студентів нашого факультету.

Молодці! Так тримати!