Ви тут:  Головна Події Події Технології забезпечення роботи практичного психолога з дітьми та молоддю з особливими освітніми потребами

Повідомляємо, що 19.03.2021 року з 10.00 у дистанційному форматі розпочне роботу науково-методичний семінар на тему «Технології забезпечення роботи практичного психолога з дітьми та молоддю з особливими освітніми потребами».

Мета – консолідація зусиль фахівців та громадськості щодо впровадження завдань реформи освіти, формування інклюзивного середовища та розбудови інклюзивного суспільства.

Робота здійснюватиметься за такими напрямами:

1. Інклюзивна освіта: реалії та перспективи.
  2. Соціальна робота з дітьми та молоддю з особливими освітніми потребами.
  3. Професійна підготовка фахівців до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

Організатори заходу:

Інститут соціальної та політичної психології  НАПН України, лабораторія психології спілкування;

Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, Факультет педагогіки і психології;

Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», кафедра соціальної роботи та педагогіки;

Кам’янець-Подільський Національний університет імені Івана Огієнка, кафедра корекційної педагогіки та інклюзивної освіти.

19.03.2021 семінар Психологія ООП