Ви тут:  Головна Події Події "Нова українська школа" – в дії

"Нова українська школа" – в дії

IMG 3120Участь у роботі науково-практичних семінарів  доцента кафедри української мови та методики навчання факультету педагогіки і психології НПУ імені М. П. Драгоманова Чабайовської Марії Іванівни:

1. Науково-практичний семінар "Обґрунтування розроблення та реалізації проекту вивчення курсу українознавства за вибором «Я люблю Україну» для 2 - 4 класів загальноосвітніх навчальних закладів" (відділ освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації, районний методичний кабінет, Боярський НВК "Колегіум-загальноосвітня школ І-ІІІ ступенів № 3", 23.03.2017), м. Боярка.

Доповідь"Науково-методичне забезпечення варіативної складової типових навчальних планів початкової освіти".

Цей захід проводився спільно з КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» з участю Ткаченко Любові Петрівни, заввідділом початкової освіти.

2. Науково-практичний семінар "Обґрунтування розроблення та реалізації проекту вивчення курсу українознавства за вибором «Я люблю україну» для 2 - 4 класів загальноосвітніх навчальних закладів" (відділ освіти Макарівської районної державної адміністрації, районний методичний кабінет, НВК "Макарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей", 29.03.2017), м. Макарів.

IMG 3107  IMG 3112  IMG 3114

Доповідь"Проектна діяльність на уроках українознавства як засіб розвитку творчих здібностей учнів початкової школи".

Здійснювалася презентація нового курсу українознавства «Я люблю Україну» для 2-4 класів спільно із учителями початкових класів НВК «Гімназія – ЗНЗ І ступеня м. Обухова ім. Володимира Мельника» Омельченко Н. М., Синільник В. В. та Мельник Л. В.

IMG 3121  IMG 3125