Ви тут:  Головна Події Події Міжнародна науково-практична конференція

Міжнародна науково-практична конференція

DSC00392 грудня 2017 року в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова відбулась Міжнародна науково-практична конференція  з  проблем підготовки фахівців у контексті становлення нової української школи.
 Наукове зібрання  відкрив  ректор університету,  доктор філософських наук, професор, академік НАПН України Андрущенко Віктор Петрович.

З головними доповідями виступили академіки  Бондар В.І., Бех І.Д., Савченко О.Я., Бібік Н.М., Яценко Т.С., науковці  та вчителі-практики.

DSC0150   DSC0182   DSC0204
  DSC0305   DSC0226   DSC0023

Жвава дискусія відбулась  під  час  роботи круглого столу та секційних об’єднань, на яких завідувачі кафедр початкової освіти педагогічних вишів,  керівники методичних об’єднань інститутів післядипломної педагогічної  освіти,   викладачі педагогіки й окремих  методик  початкового навчання  педагогічних коледжів,  учителі-практики  ділились своїм досвідом щодо становлення й розвитку  української початкової школи, реалізації перспектив  і готовності викладачів вищих навчальних закладів до освітніх змін  та  створення методичного ресурсу з  підготовки майбутніх учителів початкових класів працювати по-новому.
 Понад 300 учасників із  29 навчальних  закладів України І-ІІ і ІІІ-ІУ  рівнів акредитації та 10 із навчальних закладів  близького і дальнього зарубіжжя (Польщі, Угорщини, Словаччини,  Чехії, Білорусії),  директори шкіл та  вчителі початкових класів виявили небайдужість до розв’язання  важливих проблем становлення української школи.

DSC0021  DSC0024  DSC0282
  DSC0034  DSC0054   DSC0059

Учасники конференції привітали кафедру педагогіки та методики початкового навчання зі славним  ювілеєм – 60- річчям від дня заснування  та відзначили  великий внесок  у підготовку вчителя початкової школи.  Вітання надійшли від Лілії Михайлівни Гриневич – Міністра освіти і науки, керівників та колективів педагогічних вишів.

DSC0029     DSC0269