Ви тут:  Головна Події Події До святкування Дня Святого Патрика

До святкування Дня Святого Патрика

IMG 2017-03-16 14381516 березня 2015 року викладачами кафедри іноземних мов та методики їх навчання факультету психології і педагогіки та студентами 43 та 45 ПІ відбулося практичне заняття з інтегрований спецкурсу присвяченого до святкування Дня Святого Патрика.

IMG 2017-03-16 132032

Студенти не тільки виготовили символіку свята , вони підвищили свої мовніIMG 2017-03-16 132015 та мовленнєві навички, соціокультурні компетенцію, створили автентичне оточення для співпраці. Практична діяльність студентів на занятті супроводжувалась інформативним матеріалом та низкою інструкцій іноземною мовою.

Як результат відбулася практична реалізація знань зі спецкурсу, адже інтеграція культури - це інтра-дисциплінарна інтеграція. Такий досвід обов’язково майбутні вчителі зможуть використати під час практики та викладання англійської мови в школах України. Позитив, емоційність співпраці та демонстрація своєї творчості для інших - є прикладом сучасної педагогіки інтенсивного навчання з використанням множинного інтелекту кожного та потреб людини до впевненості, змін, взаємоповаги, взаємоз’язку, зростання, внеску кожного у загальну справу та особистої відповідальності за своє навчання.

Заняття провели : доцент Пуха З.Д. та викладач Тутова Т.Б.