Ви тут:  Головна Події Піклуємося про здоров'я викладачів і студентів

Піклуємося про здоров'я викладачів і студентів

11 червня 2021 року в гуманітарному корпусі НПУ імені М. П. Драгоманова було проведено щеплення від COVID-19 (вакциною Pfizer) для працівників університету — викладачів та співробітників структурних підрозділів. Керівництво та професорсько-викладацький склад Факультету педагогіки і психології дбає про своїх студентів та робить усе можливе для збереження їх життя й здоров'я. Саме тому викладачі та співробітники факультету виявили готовність вакцинуватися від COVID-19, оскільки вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.

Висловлюємо щиру вдячність за організацію кампанії з вакцинації для працівників закладів вищої освіти Міністерству освіти і науки України, а також дякуємо ректорові університету академіку Вікторові Адрущенку  за сприяння в організації щеплень для освітян та працівників НПУ імені М. П. Драгоманова.

Не ризикуйте життям людей — зробіть щеплення!

11.06.21 вакцинація фпп

Декан факультету професор Тарас Олефіренко