Ви тут:  Головна Події Переваги й недоліки технологій в освіті: погляди Чехії та України

Переваги й недоліки технологій в освіті: погляди Чехії та України

У межах реалізації проєкту «Модернізація освітніх курсів цифровими ресурсами в підготовці майбутніх педагогів» викладачі Педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова 9 листопада 2021 р. взяли участь в онлайн-воркшопі «Переваги і недоліки технологій в освіті».

 

Спікером заходу виступила Маркета Кошаткова, викладач Університету Масарика (Чехія). Організатором є Оксана Ступак, доцент кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти Педагогічного факультету НПУ імені Драгоманова, що реалізує даний проєкт у межах індивідуального гранту в сфері освіти за підтримки Програми House of Europe.

 

воркшоп 09.12.21 до 2

 

Учасники воркшопу обговорили основні тенденції цифрової технологізації освітнього процесу, визначили, що головною дієвою особою в трансформації освіти виступає не студент і викладач, а технології. Оскільки швидкий темп розвитку технологій, у тому числі в освіті (дистанційне та онлайн-навчання, гаджети, хмарні сервіси і ресурси) визначають орієнтири та вектори розвитку. Також були розглянуті таки платформи як Wooclap, Brainly, Fieldtrip, що набувають поширення у використанні в університетах під час дистанційного навчання для роботи зі студентами. Новітні освітні технології мають свої переваги і недоліки, саме тому сучасному педагогу важливо розуміти цей факт і вміти застосовувати унікальні технологічні можливості сучасної європейської освіти. 

 

воркшоп 09.12.21 до 2

 

воркшоп 09.12.21 до 2