Ви тут:  Головна Події Переможці конкурсу «Кращий студент-науковець 2021»

Переможці конкурсу «Кращий студент-науковець 2021»

Із метою розвитку студентської наукової творчості в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова з 19 квітня по 21 травня 2021 року проводився VIII щорічний Конкурс «КРАЩИЙ СТУДЕНТ-НАУКОВЕЦЬ» серед студентів нашого університету. І Факультет педагогіки і психології має одразу двох студентів-переможців на цьому конкурсі.

Декан факультету професор Тарас Олефіренко та педагогічний колектив щиро вітають Адамюк Діану Сергіївну, студентку 3 курсу спеціальності "Практична психологія", що посіла III місце, та лауреата конкурсу – Капшученка Олександра Леонідовича, студента 2 курсу магістратури зі спеціальності "Практична психологія".

Пишаємося досягненнями молодих науковців нашого факультету!  Бажаємо подальших наукових звершень!!!

конкурс Кращий студент науковець 2021