Ви тут:  Головна Події Педфак активно готується до змагань за Кубок Ректора!!! ✨🏆

Педфак активно готується до змагань за Кубок Ректора!!! ✨🏆

Усупереч карантинним обмеженням, але з належним дотриманням усіх необхідних протиепідемічних норм для збереження життя та здоров’я здобувачів і викладачів Педагогічний факультет НПУ імені М. П. Драгоманова ще в жовтні розпочав активну підготовку до участі у змаганнях за Кубок Ректора.

Напередодні турніру були підведені підсумки складання рубіжного контролю студентами перших курсів, що дозволило визначити рейтинг кращих академічних груп. Найкращі студенти Педагогічного факультету змогли показати свої сили й таланти під час змагань із боулінгу, які відбулися 10 листопада 2021 року за адресою: м. Київ, Спортивна площа, 1а, ТРЦ Gulliver. У ході змагань усі учасники  дотримувались відповідних карантинних вимог.

10.11.21 strike ПФ НПУ відео

Почесним головою журі виступив професор Тимошенко Олексій Валерійович, декан факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я; доктор педагогічних наук.

Вагомим внеском в організацію та проведення турніру стала участь Станіслава Григоровича Цибіна, голови студентської профспілкової організації НПУ імені М. П. Драгоманова.

10.11.21 strike ПФ НПУ

До складу команди від професорсько-викладацького складу факультету увійшли:

– професор Олефіренко Тарас Олексійович – декан факультету педагогіки і психології, кандидат педагогічних наук;

– професор Матвієнко Олена Валеріївна – заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв'язків, завідувач кафедри педагогіки і методики початкового навчання, доктор педагогічних наук;

– професор Цвєткова Ганна Георгіївна – завідувач кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти, доктор педагогічних наук;

– професор Митник Олександр Якович – завідувач кафедри практичної психології, доктор педагогічних наук, кандидат психологічних наук.

Із боку студентів у змаганнях узяли участь 20 талановитих красунь педфаку, які об’єдналися в 4 команди на чолі зі своїми капітанами:

1. «Alt girs»Дутова Дарья;

2. «Псіхопед» – Ясинчук Анастасія;

3. «Жирафчики» – Шульга Мілана;

4. «Міледі» – Кубко Вікторія.

Здобула перемогу в турнірі, посіла перше місце й одержала почесне звання «The best» команда «Псіхопед».

Максимальну кількість страйків вибила студентка Кірієнко Вікторія, яка збивала кеглі одним своїм поглядом!

Кожен учасник отримав грамоту з присудженням певного звання відповідно до результатів гри. Залишали місце змагань з максимально позитивним зарядом та неймовірно крутими враженнями.

10.11.21 strike ПФ НПУ 1

Дякуємо всім причетним до організації турніру за можливість провести час в колі однодумців, адже так важливо отримувати нові враження й ділитися своїм запалом та енергією з іншими.

З любов’ю до студентів

Педагогічний факультет