Ви тут:  Головна Події Панельна дискусія від команди спікерів кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти

10 вересня 2021 р. викладачі кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти Факультету педагогіки і психології НПУ імені Драгоманова: професор, завідувач кафедри Цвєткова Ганна Георгіївна, доценти Шулигіна Раїса Андріївна й Довбня Софія Олегівна та викладач, засновник консалтингової компанії у сфері дошкільної освіти «Власний Дитячий Садочок», Савлук Галина Іванівна – були спікерами панельної дискусії на тему «Емоційний інтелект вихователя та основні напрями Базового компоненту дошкільної освіти».

ДО 10.09.2021 Ірпінь 4

Зустріч проходила в закладі дошкільної освіти №4 «Казка» Ірпінської міської ради Київської області. На першому етапі спілкування було розкрито сутність і зміст емоційного інтелекту сучасного вихователя; схарактеризовано вимоги до вихователя нової формації, вплив EQ на успіх у професійній діяльності; розглянуто ключові драйвери емоційного інтелекту через виконання комплексу рефлексійних вправ для розвитку EQ. На другому етапі обговорено зміст освітніх напрямів оновленого БКДО, на практичних прикладах проілюструвано різні форми взаємодії дітей в інтегрованому середовищі закладу дошкільної освіти.

Тепла атмосфера взаємодії, зацікавленість усіх присутніх змістом дискусії, запропонованими інноваціями, спрямованими на професійне зростання, надихає команду викладачів на подальшу плідну співпрацю й нові зустрічі у форматах фейл-конференції, брейнштормінгу тощо в режимах офлайн та онлайн.

ДО 10.09.2021 Ірпінь5

Щиро дякуємо за співпрацю заступнику начальника управління освіти і науки Ірпінської міської ради Київської області Ковтун Олені Анатоліївні, головному спеціалісту управління освіти і науки ІМР Заєць Галині Степанівні, кандидату наук з державного управління, в.о. директора центру професійного розвитку педагогічних працівників Ірпінської міської ради Київської області Сєрковій Надії Анатоліївні та всім учасникам за активну участь у заході та неперевершені позитивні емоції.

ДО 10.09.2021 Ірпінь 6