Ви тут:  Головна Події Обговорення освітньо-професійних програм "Початкова освіта" першого (бакалаврського) та другого (магістерського) ступенів вищої освіти

26 квітня 2021 року о 14.00 відбулося засідання круглого столу «Обговорення освітньо-професійних програм "Початкова освіта"» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) ступенів вищої освіти щодо оновлення, осучаснення та забезпечення наступності» між членами кафедр педагогіки та методики початкового навчання, педагогіки та методик навчання української й іноземних мов та стейкхолдерами ФПП.

Круглий стіл ОП Початкова освіта 26.04.21

Онлайн-зустріч була присвячена обговоренню питань про особливості підготовки майбутніх учителів початкової школи згідно із Стандартом вищої освіти України за спеціальністю 013 Початкова освіта для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти; про проблему формування професійних компетентностей у майбутніх учителів початкової школи; про оновлення освітніх програм підготовки майбутніх учителів спеціальності «Початкова освіта» згідно з новими нормативними документами; про забезпечення наступності у підготовці майбутніх учителів початкової школи на першому (бакалаврському) та другому (магістерському) ступенях вищої освіти.

26.04.21

Зібрана інформація під час обговорення (пропозиції, відгуки) слугуватимуть основою для удосконалення змісту та якості підготовки здобувачів вищої освіти за освітньо-професійними програмами.

26.04.21 1

Програма круглого столу<<<