Ви тут:  Головна Події Налагодження та підтримка співпраці з закладами дошкільної освіти є важливим стратегічним елементом діяльності кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти!

Важливим стратегічним елементом діяльності кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова є налагодження та підтримка співпраці з закладами дошкільної освіти. Так, 22 жовтня на чолі з завідувачкою кафедри професоркою Г. Г. Цвєтковою студенти 2 курсу педагогічного факультету в межах навчальної практики разом зі студентками Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка та доцентами кафедри Р. А.Шулигіною, С. О. Довбнею, О. Ю. Ступак відвідали приватний садок "Мандаринка".

Співпраця із ЗДО 22.10.21 ТНПУ 1

Метою зустрічі було не лише ознайомитися з освітнім середовищем та провідними методиками ЗДО у межах навчальної практики, а й встановити комунікацію та визначити спільні пріоритетні заходи ЗДО та кафедри.

Співпраця із ЗДО 22.10.21 ТНПУ 2

Гостинно зустріли членів кафедри та студентів директорка одного з садочків мережі "Мандаринка" Анна Спірідончук та НR менеджерка Наталія Годун. Ключовим мессенжером зустрічі стало гасло: "Нерозривність теорії та практики під час підготовки фахівців дошкільної освіти шляхом поєднання провідних наукових концепцій та ефективних методик і технологій в практиці закладів дошкільної освіти!"

Співпраця із ЗДО 22.10.21 ТНПУ 4

Програма студентської академічної мобільності (SAM Україна), яка є частиною програми House of Europe, фінансується Європейським Союзом та реалізується Британською Радою.

Співпраця із ЗДО 22.10.21 ТНПУ 3