Ви тут:  Головна Події Міжнародна співпраця з освітніми закладами Республіки Таджикистан

Міжнародна співпраця з освітніми закладами Республіки Таджикистан

НПУ імені М.П.Драгоманова і Таджицький державний педагогічний університет імені Садриддіна Айні провели спільну Вчену раду. Ректор Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Віктор Андрущенко та ректор Таджицького державного педагогічного університету імені Садриддіна Айні Гаффори Нумонджон Усмонзода підписали договір про співпрацю.

У складі делегації освітян і науковців від НПУ імені М. П. Драгоманова був і наш декан професор Тарас Олефіренко, який налагодив співпрацю з педагогічним факультетом (факультетом педагогіки) Таджицького державного педагогічного університету імені Садриддіна Айні.

xtadgyk zag 14.png.pagespeed.ic.9EuQvTP38D

Першими кроками співпраці є проведення спільних конференцій: ІI Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти, аспірантів, молодих вчених (з міжнародною участю) "Тенденції розвитку дошкільної освіти: молодь і науки" (16 квітня 2021 року, кафедра педагогіки і психології дошкільної освіти) та ІІІ Міжнародного симпозіуму «Освіта і здоров’я підростаючого покоління» (11 – 14 травня 2021 року, кафедра медико-біологічних та валеологічних основ охорони життя і здоров'я). Надалі передбачено стажування професорсько-викладацького складу та здобувачів освіти, налагодження академічної мобільності – обмін вченими в межах наукових стажувань з метою реалізації власних досліджень та обмін студентами для проведення практик, навчання громадян Таджикистану за нашими спеціальностями, робота над спільними науковими проєктами, проведення заходів навчального, наукового й соціальнокультурного характеру.

Сподіваємося, що підписання угоди сприятиме плідній співпраці та зміцненню дружніх стосунків України й Таджикистану.

Деталі<<<

60701f7d3c543039126747