Ви тут:  Головна Події Міжнародна науково-практична конференція «Українська освіта: аксіологія європейського вибору»

21–22 жовтня 2021 року для студентів, здобувачів, молодих вчених, аспірантів, докторантів, дослідників, викладачів, представників громадянського суспільства планується проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Українська освіта: аксіологія європейського вибору».

Мета конференції – об’єднати провідних дослідників та науковців для обміну досвідом та результатами досліджень із філософії, аксіології, педагогіки. Вона також забезпечує провідну міждисциплінарну платформу для дослідників, практиків і викладачів для презентації та обговорення останніх нововведень, тенденцій і практичних проблем, що виникають у галузях філософії та аксіології.

У межах конференції заплановано:

21 жовтня 2021 р.:

• Пленарне засідання «Європейські студії в освіті»
  • Презентація наукового дослідження академіка В. П. Андрущенка «Феномен освіти» (у 5-ти книгах)
  • Пленарне засідання «Часопис «Вища освіта України»: 20 років успішного поступу»

22 жовтня 2021 р.:

• Пленарне засідання «Діалог освіти та суспільства»
  • Cекція 1. «Національна педагогічна традиція та європейські освітні цінності: факти тотожності»
  • Секція 2 «Екологічні виклики сталого розвитку»
  • Секція 3 «Цінності освіти і освіта цінностям: філософсько-культурологічний вимір»
  • Секція 4 «Цінності різноманіття та інклюзії в освіті та суспільстві»

Участь та друк тез безкоштовні.

Мови конференції  – англійська, українська.

Посилання на лінк реєстрації  link is here. Реєстрація  21 жовтня 2021 р. о 9.45.

Дедлайн для подачі тез – 24 жовтня 2021 р.

Вимоги до тез: 1– 7 сторінок Times New Roman, 1.5 міжрядковий інтервал, усі поля 2 см, відступ 1 см. Назва українською та англійською, без анотації.  Відомості про автора – ПІБ, посада, місце роботи, ел. пошта.

Конференція відбуватиметься в Zoom. Запис, детальна програма та матеріали конференції будуть розміщені на  сайті проєкту www.evdisd.info,  на сайтах партнерських проєктів Жана Монне та на сайтах університетів-партнерів заходу

За додатковою інформацією: +38 (097) 295 60 90, +38 (050) 311 34 35 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Програму конференції можна завантажити тут()

Оргкомітет конференції

Конференція 21 22 жовтня 2021