Ви тут:  Головна Події Місія психолога у кризові періоди життя суспільства

Місія психолога у кризові періоди життя суспільства

23 квітня 2021 року відбулося засідання Круглого столу на тему: «Місія психолога у кризові періоди життя суспільства», присвячене Всеукраїнському дню психолога, в онлайн-форматі.

Із вітальним словом до учасників засідання, викладачів кафедр практичної психології, педагогіки і психології звернувся Олефіренко Тарас Олексійович, декан факультету педагогіки і психології НПУ імені М. Драгоманова, професор.

23.04.21 6

У процесі обговорення ефективності дій психолога щодо надання психологічної допомоги населенню України під час світової пандемії було презентовано: засоби збереження психічного здоров’я суб’єктів освітнього процесу закладів освіти (проф. Митник О.Я.); техніки роботи практичного психолога у збереженні родини (доц. Зінько О.М.); особливості: професійної соціалізації практичного психолога під час економічної кризи (доц. Петрова А.С.); психологiчної допомоги онлайн  (доц. Боброва Л.Г.); професійної підготовки практичного психолога до діяльності в кризових умовах (доц. Лапченко І.О.).

23.04.21 23 1

23.04.21 12

У результаті обговорення було прийнято рішення започаткувати систему проведення засідань у форматі Круглого столу, залучаючи до таких засідань студентів, стейкхолдерів, випускників спеціальності «Психологія» («Практична психологія») з метою прийняття колективних рішень щодо розв’язання проблем професійної підготовки висококваліфікованого фахівця.

23.04.21 23 3

23.04.21 23 5