Ви тут:  Головна Події Круглий стіл за результатами студентської академічної мобільності 👩‍🎓🌐👨‍🎓

Круглий стіл за результатами студентської академічної мобільності 👩‍🎓🌐👨‍🎓

Підведення підсумків не завжди є фінальною точкою, але й виступає визначенням вектору подальшої діяльності. Таку змістову лінію мав і Круглий стіл за результатами студентської академічної мобільності, проведений 26 листопада 2021 року, за участі адміністрації педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова, викладачів кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти, студентів 2 курсу педагогічного факультету.

26.11.21 круглий стіл АМ 1

Початок плідної співпраці двох потужних освітніх осередків Національного педагогічного університету імені Махайла Петровича Драгоманова і Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка розпочався з академічної мобільності між студентами трьох факультетів, зокрема педагогічного на спеціальності «Дошкільна освіта».

26.11.21 круглий стіл АМ 126.11.21 круглий стіл АМ 1

Учасників круглого столу привітали: декан педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова професор Т.О. Олефіренко, заступник декана педагогічного факультету з наукової роботи та міжнародних зв'язків професор О.В. Матвієнко, заступник декана факультету педагогіки і психології ТНПУ імені В. Гнатюка доцент О.Т. Писарчук, завідувач кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти професор Г.Г. Цвєткова. Висловивши свої щирі побажання до продовження співпраці в різних напрямках, було відзначено, що обмін студентами сприяв актуалізації як викладачів, які продемонстрували командну роботу та високий професіоналізм в організації навчальної та позанавчальної діяльності, так і студентів, які здобули безцінний досвід самоорганізації, збагатилися науково, професійно, творчо та духовно.

26.11.21 круглий стіл АМ 1

Учасники академічної мобільності обох університетів презентували перебіг своєї двомісячної мобільності з висвітленням як навчальної програми під час відкритих лекцій, педагогічної практики, так і культурної програми, що організовували з викладачами і студентами.

26.11.21 круглий стіл АМ 1

У підсумку було відначено актуальність проєктів академічної мобільності, створення нових сторінок в історії педагогічних факультетів на шляху підготовки кваліфікованих фахівців педагогічної освіти.

26.11.21 круглий стіл АМ 1

Програма студентської академічної мобільності (SAM Україна) є частиною програми House of Europe, що фінансується Європейським Союзом та реалізується Британською Радою.