Ви тут:  Головна Події Із початком роботи у Фінському проєкті «Навчаємось разом» вітаємо викладачів кафедри педагогіки та методики початкового навчання

Вітаємо робочу групу – команду зі складу викладачів кафедри педагогіки та методики початкового навчання Факультету педагогіки і психології НПУ імені М. П. Драгоманова – з початком роботи у Фінському проєкті «Навчаємось разом». Мета проєкту – це надання допомоги викладацькому складу ЗВО у розробленні нових освітніх програм зі спеціальності 013 Початкова освіта для здобуття ступеня бакалавра або магістра початкової освіти відповідно до педагогічної концепції НУШ. Команди розробників отримають підтримку в межах модульної програми підготовки тренерів для тренерів, спрямованої на розвиток спроможності команд розробників із розроблення освітніх програм підготовки педагогічних працівників.

навчаємось разом 2021 вересень

навчаємось разом 2021 вересень 1

Програма підготовки тренерів для тренерів складається з модульних онлайн-тренінгів (вебінарів), які будуть проведені восени 2021 р., та роботи тренерів та команди розробників на місцях упродовж осені 2021 р. – весни 2022 р. з метою виконання отриманих завдань. Модульні навчальні вебінари покликані збагатити українську практику розроблення програм відповідним фінським підходом та передовими практиками підготовки педагогічних працівників.

навчаємось разом 2021 вересень 2

Бажаємо нашим колегам плідної роботи та багатого досвіду!!!