Ви тут:  Головна Події Із Днем знань і початком 2021/22 навчального року на ФПП

Із Днем знань і початком 2021/22 навчального року на ФПП

Вітаємо здобувачів, освітян і науковців із традиційним, урочистим та хвилюючим вересневим святом – Днем знань!

Факультет педагогіки і психології розпочинає новий 2021-2022 навчальний рік в очному форматі з дотриманням протиепідемічних заходів. Особливу увагу просимо звернути на додержання санітарно-гігієнічних норм в аудиторіях і коридорах навчальних корпусів. Дбайте про безпеку одне одного!

Шановне студентство! Шановні колеги! Бажаємо в новому році міцного здоров’я, відвертого прагнення до нових здобутків, упевненості у власних силах, плідних результатів та світлого майбутнього! Нехай цей день запам’ятається довгоочікуваними веселими зустрічами, щирими посмішками, пробудженням спраги до знань. Аби сил і терпіння вистачило на весь прийдешній рік усім учасникам освітнього процесу!

Щасливого початку й успішного старту!!!

день знань 2021