Ви тут:  Головна Події ІІІ Міжнародна науково-практична конференція із аутизму «Підлітки і молодь з аутизмом: розвиток, здоров`я, підтримка»

Міжнародна громадська організація «Дитина з майбутнім» інформує! 13 та 14  листопада 2021 року відбудеться Третя міжнародна науково-практична конференція із аутизму «Підлітки і молодь з аутизмом: розвиток, здоров`я, підтримка» в онлайн-форматі.

Цільова аудиторія заходу – фахівці, які працюють з проблемою аутизму та іншими ментальними особливостями, батьки дітей з аутизмом та іншими ментальними розладами, громадськість, дотична до проблеми, фахівці сфери освіти, охорони здоров’я, соціальної сфери та інші зацікавлені сторони. Учасники заходу отримують сертифікат.

Організатором Конференції з 2019 року виступає Міжнародна громадська організація «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім», засновником якої виступає консул в Україні провідної європейської організації «Аутизм Європа» та постійний учасник міжнародних конференцій з ментального здоров’я та аутизму Інна Сергієнко. Вперше в Україні було організовано доступ до найсучаснішої практичної інформації та кейсів в одному місці, створена платформа для спілкування та обміну досвідом. Кожна конференція збирає в оф-лайн та он-лайн форматах біля 250 учасників зі всієї України: батьків дітей з затримкою психічного та мовленнєвого розвитку, аутизмом, алалією та іншими ментальними розладами, медичних та педагогічних фахівців, громадських діячів та організаторів послуг для дітей з особливостями.

Як пройшла перша конференція в офлайн-форматі можна подивитись тут. Як пройшла друга конференція у 2020-му році в он-лайні можна подивитись тут

Цього року Конференція збирає та ділиться найкращим практичним досвідом з усіх куточків України, міжнародний досвід присутній вже традиційно. Очікуємо біля 27 спікерів-практиків, які будуть працювати з аудиторією в онлайн-форматі. Інформація про захід https://ipac2021.cwf.com.ua/

конференція з аутизму