Ви тут:  Головна Події Гостьові лекції для студентів педагогічного факультету спеціальності «Початкова освіта»

Кафедра педагогіки і методики початкового навчання педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова активно запроваджує практику гостьових занять із провідними вченими, фахівцями різних галузей. Такий вид діяльності вже став традицією для нашого факультету, оскільки сприяє налагодженню співробітництва між закладами вищої освіти України та комунікації науковців зокрема.

гостьова лекція Косик7.10.21

Так, 7 жовтня 2021 року для студентів 1 курсу спеціальності «Початкова освіта» було організовано інтерактивну лекцію «Земля і Всесвіт», яку проводила очільниця Центру освітнього консультування Косик Вікторія Миколаївна. Цінним досвідом для студентів та присутніх викладачів стало використання пані Вікторією цифрового ресурсу Mozaik, інтерактивного програмного комплексу MozaBook, проведення активної дискусії в онлайн-форматі, постановка проблемних запитань та їх спільне розв’язання.

Приємною несподіванкою для нас стало запрошення до участі в проєкті «Цифрова освіта та навчання від Mozaik», яким скористаються як студенти, так і викладачі. Дякуємо пані Вікторії за чудовий досвід і співпрацю!