Ви тут:  Головна Події Довіра й визнання досягнень колег – важливі показники успішного партнерства

Довіра й визнання досягнень колег – важливі показники успішного партнерства

Шановні колеги, дорогі грінченківці!

Щиро дякуємо за відзнаку нашої колеги, представниці керівного складу педагогічного факультету, заступниці декана з наукової роботи та міжнародних зв'язків, професора, доктора педагогічних наук, завкафедри педагогіки та методики початкового навчання, Олени Валеріївни Матвієнко!

відзнака О.Матвієнко 1

Ми високо цінуємо Вашу довіру і засвідчуємо свою повагу та вдячність за плідну багаторічну співпрацю Київського університету імені Бориса Грінченка з Педагогічним факультетом НПУ імені М. П. Драгоманова.

Визнання й довіра наших колег і партнерів є важливими показниками нашої перспективної та успішної взаємодії. Наше партнерство в освітній сфері спрямоване на підвищення якості сучасної освіти, адже нашою спільною метою є підготовка висококваліфікованих конкурентоспроможних фахівців-педагогів, готових досягати успіху в сучасних умовах. А це можливо лише за умови поширення кращих практик із залученням до освітнього процесу справжніх професіоналів.

Шановна Олено Валеріївно! Сердечно вітаємо Вас із заслуженою відзнакою, яка є гідною оцінкою Вашого професіоналізму і високорезультативної діяльності! Пишаємося Вами і бажаємо незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків у роботі й наукових пошуках.

Пишаємося партнерством із Київським університетом імені Бориса Грінченка!

Колектив Педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова

відзнака О.Матвієнко