Ви тут:  Головна Події Делегація НПУ імені М. П. Драгоманова з робочим візитом у Таджикистані

Делегація НПУ імені М. П. Драгоманова з робочим візитом у Таджикистані

Представники Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова – ректор Віктор Андрущенко, проректор з наукової роботи Григорій Торбін та декан факультету педагогіки і психології Тарас Олефіренко – у складі української делегації керівників провідних закладів вищої освіти України на чолі з Міністром освіти та науки України Сергієм Шкарлетом протягом тижня, з 29 березня по 2 квітня 2021 року, перебуватимуть з робочим візитом у Таджикистані.

tadgyk 6

tadgyk 1

tadgyk 2

Метою візиту є обговорення питань співпраці в освітній та науковій сферах, розширення можливостей для навчання студентів із Таджикистану в українських закладах вищої освіти, проведення спільних наукових досліджень, а також обмін студентами та викладачами, сприяння розвитку співпраці між закладами вищої освіти.

tadgyk 3

tadgyk 4

tadgyk 5

Нині ж у місті Душанбе, столиці Таджикистану, проходить освітній форум «Навчайся в Україні», де НПУ імені М.П. Драгоманова  бере участь задля представлення та популяризації української освіти на теренах Таджикистану, можливостей здобуття вищої освіти в Україні для іноземних студентів.

tadgyk 6

tadgyk 7