Ви тут:  Головна Події Академічна мобільність викладачів та партнерська взаємодія

Академічна мобільність викладачів та партнерська взаємодія

15 листопада 2021 року кафедра педагогіки і методики початкового навчання педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова розпочала проведення циклу гостьових лекцій у рамках співпраці з Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка. Цикл гостьових лекцій упроваджено в межах реалізації академічної мобільності викладачів за ініціативи завкафедри педагогіки і методики початкового навчання професора Олени Матвієнко. Така ініціатива усебічно підтримується деканом факультету професором Тарасом Олефіренком, оскільки академічна мобільність є вагомим механізмом у розвитку вищої школи й підвищенні рівня професійної самореалізації викладачів та студентів за умови освітнього партнерства

 

1 15.11.21

 

Однією з перших у ролі гостьового лектора виступила професор Тетяна Васютіна зі своєю лекцією «Шкільне краєзнавство» для студентів 1-го курсу спеціальності «Початкова освіта».

 

Дякуємо нашим партнерам – кафедрі дошкільної, початкової освіти і мистецтв – за можливість обміну досвідом. Окрема вдячність доценту Вікторії Коваль за чудову організацію заходу, доценту Оксані Кислій за жваве обговорення, створення позитивної атмосфери під час заняття.

 

Також висловлюємо вдячність колегам за таку високу оцінку проведеного заходу (у статті на сайті Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка за посиланням:  http://chnpu.edu.ua/news/newsandevents/item/3331-lektsiia-v-mezhakh-spivpratsi).

 

1 15.11.21

 

1 15.11.21

 

1 15.11.21

 

1 15.11.21